TR

COVID - 19 GUEST INFORMATION

  • HOME
  • COVID - 19 GUEST INFORMATION

COVID - 19 GUEST INFORMATION

Tüm dünyanın ve ülkemizin COVID-19 salgınıyla zor günler geçirdiği bu dönemde otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Otelimizde tatilinizi sağlık ve güven içinde geçirmeniz için Dünya Sağlık Örgütü, Avrupa Bulaşıcı Hastalık Kontrol Merkezi (ECDC) ve Sağlık Bakanlığımızın düzenlemeleri ve önerileri doğrultusunda biz de hizmetlerimizi bu “Yeni Normal” e göre düzenledik.

Hizmetimiz süresince karşılaşabileceğiniz riskleri güven içinde yönetiyoruz. Otele girişte vücut sıcaklığınız ölçtük. Otele her dışarıdan girişinizde yine ölçeceğiz fakat bu bilgiyi kayıt etmeyeceğiz. Vücut sıcaklığınız 38°C ve üzeri ise sizi otel doktorumuza ya da sağlık kurumuna sevk ederek sağlığınızın korunmasına özen göstereceğiz.

Otelimizin bekleme olabilecek alanlarında (resepsiyon, restoran, bar gibi) sosyal mesafe kuralı geçerli olacaktır, lütfen uymaya ve maskenizi takmaya özen gösteriniz.

Odalardaki Uygulamalarımız;

Odanızı eğitimli uzman kadromuzla sizin için özel olarak temizledik ve dezenfekte ettik. Dezenfeksiyon sonrası, odanızı ilk kez siz açarak kullandınız. Görevli ekibimizin uzmanlığıyla, koruyucu donanım (tek kullanımlık eldiven, maske, bone ve galoş) ile odanızı temizledik ve temizlemeye devam edeceğiz. Tek kullanımlık sabun - şampuan gibi buklet malzemelerini sunmayı sağlığınızın korunması için planladık.


Yiyecek & İçecek Alanlarındaki Uygulamalarımız;

Yemeklerimiz yine açık büfe şeklinde ana restoranımızda, küçük porsiyonlarda mutfak ekibimizce size verilecektir. Masa aralıkları uzatıldığından, kapasitemiz azalmıştır. Bu nedenle otele giriş esnasında size bildirilen saatler arasında yemeklerinizi sağlık ve güven içinde tadabilirsiniz. Barlarımızda yine tüm içecekler ekibimiz tarafından size verilecektir. Şimdiden afiyet olsun dileriz.

Yiyecek & İçecekleri sunduğumuz ve sizin kullandığınız ekipmanlarımızı her kullanım sonrası temizlik ve dezenfeksiyonlarını daha önceden olduğu gibi yine özenle hijyen kurallarına uyarak yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Size sunacağımız yiyecek ve içecekleri sağlıklı gıda ürettiği tescilli satıcılardan ve bilinen markalardan seçiyor, otele teslim alırken ambalajlarını dezenfekte ederek kabul ediyoruz. Gıda ve su güvenliği risk yönetim sistemimiz habersiz olarak resmi kurumlarca ve bağımsız dış denetim firmalarınca sürekli denetlenmektedir. Güven içinde yiyeceklerimizi ve içeceklerimizi tüketebilirsiniz.


Genel Alanlardaki Uygulamalarımız;

Otelimizde girişte, lobyde, restoran girişlerinde, havuz başında, plaj girişinde, kat ya da blok başlarında ve diğer bir çok alanda el dezenfektanları bulacaksınız. Resepsiyondan her zaman maske ve eldiven de edinebilirsiniz.

Otelimizin oyun salonu, kuaför, market gibi alanlarına maske ile kontrollü girebilirsiniz. Bu alanların girişlerinde de dezenfektan ve maske bulabileceksiniz.

Fitness center, Hamam gibi etkinliklerimizi kullanırken lütfen maske takınız, sosyal mesafe kuralına ve kullanma talimatlarına uyunuz.

Amfi tiyatroda da sosyal mesafe kuralından dolayı oturma kapasitesi azalmıştır. Konuklar arasında en az 2 koltuk boşluk olacağından lütfen rezervasyon yaparak animasyona katılınız.

Misafirlerimizin ortak kullanım alanlarını (şezlonglarınız, tuvaletler, soyunma odaları gibi) sürekli temizleyip dezenfekte ediyoruz. Güven içinde kullanabilirsiniz.

Kalışınız boyunca Covid-19 belirtilerini (yüksek ateş ve nefes almada zorluk) hissederseniz lütfen resepsiyonu arayarak tarafımızı bilgilendiriniz. Sizin hemen otel doktorumuza ya da sağlık kurumuna sevkinizi sağlayabiliriz. Muayene sonucunda sizden dikkat etmeniz istenen kurallara uymanızı rica ederiz.

Olası bir sağlık kurumunun tavsiyesi ve sizin de onamınızla sizi bir müddet otelimizde izolasyon odamızda da ağırlayabiliriz. İzolasyon odamızda kaldığınız süre boyunca her türlü konforunuzu bu konuda özel eğitilmiş personelimizle sağlayacağımız bilgisini paylaşmak isteriz.

Lütfen; aklınıza takılan diğer konularla ilgili veya aldığımız diğer önlemlerimizi merak ediyorsanız Guest Relation departmanımıza ya da Resepsiyona başvurmak için çekinmeyiniz. Sizin ile paylaşmaktan çok mutlu oluruz.

İkamet adresi yurtdışında olan konuklarımız için ülkelerine dönüşte covid-19 testi zorunlu olabilmektedir. Talebiniz haline Covid- 19 testini ücretli olarak resepsiyonda belirtilen test merkezlerinde, havalimanında veya otelimizde de yaptırabilirsiniz. Yoğunluk ve mağduriyet yaşamamanız için test sürelerini dikkate almanızı rica ederiz.


Tekrar Hotelimize hoş geldiniz der, sağlıklı bir tatil dileriz.

ATLANTIQUE HOLIDAY CLUB