EN

DÜĞÜN & DAVET

En Özel Gününüzü Birlikte Güzelleştirmek İçin…

Otelimizde, konaklama ve turizm faaliyetlerine ek olarak, eğlence ve davet sektöründe de profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Düğün ve nişan törenleri başta olmak üzere, birçok özel güne ve geceye ev sahipliği yapıyoruz. Farklı mekan alternatiflerimizi sizin istek ve beğenilerinize göre beraber planlıyoruz.

Palmiye ağaçları arasında, zemini çim olan bahçemizde gerçekleştirebileceğimiz bir kır düğünü size sunduğumuz ilk seçeneği oluşturuyor. Yuvarlak masalar etrafında 400 kişilik misafir kapasitesi olan organizasyonlarınızı rahatlıkla düzenleyebiliyor, kokteyl düzenindeki bir organizasyonda ise 600 davetli ağırlayabiliyoruz.

Otelimizin kumsala sıfır alanında, oldukça samimi bir ortamda düzenlediğimiz plaj nikahlarıyla sizin için ikinci alternatifimizi oluşturuyoruz. Ege Denizi’nin masmavi sularına karşı gün batımının muhteşem tonlarını arka plan yaparak, nikah töreninizi bu harika alanda düzenliyoruz. Hizmetlerimiz arasında yer alan, süsleme ve dekor seçeneklerimizle organizasyonunuzun konseptine uygun olarak sizinle birlikte planlıyoruz.

Misafirlerinize ikram edilecek ana yemeği, beyaz veya kırmızı et olan zengin çeşitlerimiz, ayrıca vejetaryen, vegan ve çocuklara özel menülerimizi size sunuyor, dilerseniz organizasyon tarihiniz öncesinde menü tadımı yapmanıza imkan sağlıyoruz. Kokteyl davetlerinizde, kanepeler ve diğer çeşitli atıştırmalıklar ile eksiksiz bir servis hizmeti veriyoruz.

Düğün ve davet organizasyonlarınızın sonunda after party için denize sıfır konumuyla Sunset Bar’ımızda mutluluğu ve eğlenceyi devam ettiriyoruz.Atlantique® ailesi olarak, özel günlerinizde yanınızda olmaktan ve etkinliklerinizin tüm ayrıntılarını birlikte planlamaktan mutluluk duyarız.

Detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

DÜĞÜN & DAVET ORGANİZASYONLARI

ATLANTIQUE HOLIDAY CLUB